PPC csoportvezetőt keresünk Budapesti irodánkba!

Kik vagyunk, és miért dolgozz nálunk?

A PPC Média Magyarország egyik vezető Google Ads ügynöksége több, mint 14 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként Google Ads Bétákat is használhatunk, illetve projektjeinkhez szakmai támogatást kapunk közvetlenül a Google-től. Ügyfeleinknek általában performancia alapú Google Ads (AdWords) és Facebook kampányokat kezelünk, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkozunk. Ezen felül repertoárunkba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Nagyon fontos, hogy mi nem “dobozos” megoldásokat nyújtunk partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelünk egyedi szolgáltatásokban részesül.

Főbb feladatok

PPC csapat munkájának szakmai támogatása, koordinálása

Részvétel oktatásokon, Google Ads termékújdonságokon, MeetUp-okon, stb...

1-2 kiemelt ügyfél kampányainak kezelése, hogy ne ess ki a gyakorlatból

Előadások, prezentációk megtartása

Részvétel konzultációkon, megbeszéléseken

PPC témájú blogok, cikkek megírása

Partnereink, akik kihívások elé állítanak hamarosan Téged is :)

Ügynökségi életképek

Kiállítóként konferencián

A Google európai központjában

Ügyefeleinkkel Dublin felé

Ügyfelünkkel konzultálunk

Amikor már túl sok a kockulás

Néha oktatunk

A hétköznapokban

Sokszor utazunk

Főzni is tanulunk

De csapolni már tudunk! :)

Elvárások, előnyök és amit kínálunk

Csapatunkat egy sokat látott PPC ninjaval szeretnénk bővíteni, akinek kisujjában van az imádott :) szakmánk és az emberekkel való kiváló bánásmód egyaránt. Fontos, hogy jól tudj prezentálni, kommunikálni (legalább magyarul és angolul), mert a feladataid közé nemcsak a PPC csapatunk szakmai vezetése fog tartozni, hanem részt kell venned ügynökségünk kommunikációjában is. Így a szürke hétköznapokban a feladatod lesz valamennyi fellelhető tudás begyűjtése és átadása a kollégáknak (bár azért elég autodidakta mindenki), valamint 1-2 témába vágó írás elkészítése például a blogunkra.

Elvárások:

  • PPC eszközök ismerete, legalább 3 éves aktív kampánykezelési tapasztalattal
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Folyékonyan beszélj – prezentálj – tárgyalj angolul
  • Tudd vállalni a rád bízott felelősséget, mert abból lesz bőven
  • Legyél képes koordinálni és ellenőrizni a rád bízott csapat munkáját és fejlődését
  • Ezeken felül feladatod lesz még, hogy rendszeresen írj szakmai cikkeket, blogokat

További előnyök lehetnek még:

  • Ha “ismert neved van” a szakmában :)
  • Ha megszerezted már az összes Google Ads vizsgát
  • Ha vezettél már néhány fős csapatot
  • Ha űberkirály módon kezeled az analitikai eszközöket pl.: Google Analytics, Google Tag Manager

Ezért cserébe kínálunk számodra:

  • Tényleg írjuk le, hogy kapsz notebook-ot, meg íróasztalt és kávét, sőt még fizetést is? …rakd össze a fejedben, hogy mire van szükséged ahhoz, hogy esetleg dobbants a mostani munkahelyedről és Te legyél az új zászlóhordozónk, valamint jó szívvel vállalni tudd, hogy számonkérjük rajtad az itt leírt elvárásainkat. Ha kitaláltad írj egy tartalmas emailt amiben bemutatod magadat nekünk és beszélgessünk személyesen!

TIPP: Az önéletrajzod / bemutatkozásod elküldésekor légy kedves fókuszálj arra, hogy elénk tárd azt a szakmai hátteredet, amiből úgy gondolod majd, hogy nekünk rád van szükségünk. (Nem haragszunk meg, ha nem tudjuk meg egyből, hogy mi volt a jeled az oviban :)

Csatlakozz hozzánk Te is!

  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.