PPC Media / Google Ads szakértő állás

Google Ads szakértőt keresünk Budapesti irodánkba!

Kik vagyunk, és miért dolgozz nálunk?

A PPC Média Magyarország egyik vezető Google Ads ügynöksége immár budapesti irodával :) és több, mint 15 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként Google Ads Bétákat is használhatunk, illetve projektjeinkhez szakmai támogatást kapunk közvetlenül a Google-től. Ügyfeleinknek általában performancia alapú Google Ads (AdWords) és Facebook kampányokat kezelünk, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkozunk. Ezen felül repertoárunkba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Nagyon fontos, hogy mi nem “dobozos” megoldásokat nyújtunk partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelünk egyedi szolgáltatásokban részesül.

Premier Google Ads Partner

Főbb feladatok

Főként Google Ads (AdWords) és néha Facebook kampányok kezelése, optimalizálása

Kapcsolattartás emailben és telefonon az ügyfelekkel

Időnkénti személyes konzultáció a partnerekkel

Folyamatos tanulás, ez a lelke mindennek

Landing oldalak tervezése, tesztelése

A hétköznapokban proaktív munkavégzés

Partnereink, akik kihívások elé állítanak hamarosan Téged is :)

Leier logó        Fundamenta logó      Asus logó      Optic World logó     Mayo Chix logó

Ügynökségi életképek

Kiállítóként konferencián

A Google európai központjában

Ügyefeleinkkel Dublin felé

Ügyfelünkkel konzultálunk

Amikor már túl sok a kockulás

Néha oktatunk

A hétköznapokban

Sokszor utazunk

Főzni is tanulunk

De csapolni már tudunk! :)

Elvárások, előnyök és amit kínálunk

Csapatunkat egy fiatal, proaktív, személlyel szeretnénk bővíteni. Fontos számunkra a lelkiismeretes, minőségi és precíz munkavégzés. Performance ügynökség vagyunk, ügyfeleink nagy része a konverziók folyamatos növekedését és az egyre jobb megtérülést várja el tőlünk!  Amire szükséged lesz egészen biztosan, az a remek kommunikációs készség, a türelem és nem utolsósorban az analitikus gondolkozásmód.

Elvárások:

  • Google Ads (AdWords) ismerete, minél több kampánykezelési tapasztalattal :)
  • Performance, vagyis konverziófókuszú kampányok kezelésében tapasztalat
  • Biztos angol nyelvtudás

A legnagyobb előny lehet számodra: ha aktívan beszélsz más idegen nyelvet is, vagy ha egyéb PPC kampányok kezelésében is nindzsa vagy.

További előnyök lehetnek még:

  • Ha megszereztél már néhány Google Ads (AdWords) vizsgát
  • Ha tudsz más Google termékeket is kezelni pl: Google Analytics, Google Tag Manager
  • Ha részt vettél korábban OMA tanfolyam(ok)on
  • Ismered a SEO, webergonómia alapjait
  • Ha van egy kis fejlesztői vagy grafikusi vénád

Ezért cserébe kínálunk számodra:

  • Tapasztalatodnak megfelelő, valóban motiváló jövedelmet
  • Notebook-ot és mobiltelefont korlátlan beszélgetéssel
  • Folyamatos tanulási lehetőséget (képzéseken részvételt) és évente néhány menő utazást világszerte
  • Változatos csapatépítő programokat
  • Kávét, vizet, üdítőt és nasit korlátlan mennyiségben :)
  • Fiatalos, vidám munkahelyi légkört és modern munkakörnyezetet nem messze az Allee-tól

Nem téged keresünk, ha:

  • Nem beszélsz angolul
  • Az elmúlt két évben 5 ügynökségnél dolgoztál és most minket is “ki szeretnél próbálni”

TIPP
: Az önéletrajzod elküldésekor légy kedves 1-2 mondatban fejtsd ki, milyen kampánykezelési tapasztalatod van. Ez az, ami minket a legjobban érdekel. Sok CV-ben látjuk azt a hibát, hogy egy sorral letudja a jelentkező a számunkra releváns részt, de azt fél oldalon taglalja, hogy mit csinált 7 éve amikor még csak adminisztrátor volt! :)

Ha az említett elvárásoknak megfelelsz és úgy érzed, hogy közénk szeretnél tartozni, akkor az alábbi űrlap kitöltésével tudsz hozzánk jelentkezni:

  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.