PPC Media / Webfejlesztő állás

Webfejlesztőt keresünk Budapesti irodánkba!

Kik vagyunk, és miért dolgozz nálunk?

A PPC Média Magyarország egyik vezető online marketing ügynöksége budapesti irodával és több, mint 16 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként Google Ads Bétákat is használhatunk, illetve projektjeinkhez szakmai támogatást kapunk közvetlenül a Google-től. Ügyfeleinknek általában performancia alapú Google Ads (AdWords) és Facebook kampányokat kezelünk, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkozunk. Engedve a piaci nyomásnak új weboldalak létrehozásával is kell a jövőben foglalkozunk – többek közt ehhez kellesz majd Te :) . Nagyon fontos, hogy mi nem “dobozos” megoldásokat nyújtunk partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelünk egyedi szolgáltatásokban részesül.

Főbb feladatok

WordPress weboldalak fejlesztése

Egyedi weboldalak és webshopok fejlesztése, üzemeltetése

PHP scriptek létrehozása

Különböző mérőkódok elhelyezése weboldalakban

Landing oldalak tervezése, tesztelése

A hétköznapokban proaktív munkavégzés

Partnereink, akik kihívások elé állítanak hamarosan Téged is :)

Leier logó        Fundamenta logó      Asus logó      Optic World logó     Mayo Chix logó

Ügynökségi életképek

Kiállítóként konferencián

A Google európai központjában

Ügyefeleinkkel Dublin felé

Ügyfelünkkel konzultálunk

Amikor már túl sok a kockulás

Néha oktatunk

A hétköznapokban

Sokszor utazunk

Főzni is tanulunk

De csapolni már tudunk! :)

Feladatok, előnyök és amit kínálunk

Csapatunkat egy fiatal, proaktív webfejlesztővel szeretnénk bővíteni. Fontos számunkra a lelkiismeretes, minőségi és precíz munkavégzés, hiszen ügyfeleink is ezt várják el tőlünk. A munkád része lesz várhatóan 1-2 nagyobb weboldal létrehozásán túl pár kisebb landolóoldal megalkotása és üzemeltetése, meglévő (ügyfél) weboldalak optimalizálása a kollégák javaslata alapján, különböző PHP scriptek létrehozása, mérőkódok – e-kereskedelem integrálása webáruházakba és még hasonló feladatok. Ami biztos, hogy az első feladatod lesz a mi saját weboldalunk újrafejlesztése, mert nagyon rossz pagespeed értékeink vannak köszönhetően a jelenleg használt wp template-nek.

Feladatok:

  • Web alapú megoldások (teljes weboldalak és webshopok) fejlesztése és karbantartása
  • WordPress weboldalak fejlesztése (kiemelt feladat)
  • Frontend és backend fejlesztés, ideértve a szerver setup-ot is
  • PHP scriptek létrehozása igény szerit
  • Google Ads API és Facebook API használata

Elvárásaink:

  • Minimum 1-2 év fejlesztési tapasztalat
  • Felelősségvállalás az elkészített munkádért
  • PHP, HTML, CSS, adatbázisok és Javascript ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • UX design ismeretek
  • Grafikai szoftverek ismerete
  • SEO alapjainak ismerete

Amit mi ajánlunk:

  • Tapasztalatodhoz és tudásodhoz illeszkedő fizetés
  • Új és modern munkaeszközök
  • Rugalmas munkaidő, heti több nap home office lehetőség
  • Csoki, gyümölcs, kávé és egyéb nasi minden mennyiségben
  • Folyamatos képzések
  • Jó hangulatú környezet, összetartó fiatal csapat (nem csak fiatalos :) )
  • Folyamatos szakmai kihívások, változatos ügyfélportfólió és feladatok
  • Dinamikus, kimagasló szakmai színvonalat képviselő csapat
  • 16 éves stabil vállalati háttér

TIPP
: Az önéletrajzod elküldésekor légy kedves 1-2 mondatban fejtsd ki, milyen releváns tapasztalatod van, esetleg linkeld be 1-2 élő munkádat. Ez az, ami minket a legjobban érdekel. Sok CV-ben látjuk azt a hibát, hogy egy sorral letudja a jelentkező a számunkra érdekes részt, de azt fél oldalon taglalja, hogy mit csinált 7 éve amikor még csak adminisztrátor volt! :)

Ha az említett elvárásoknak megfelelsz és úgy érzed, hogy közénk szeretnél tartozni, akkor az alábbi űrlap kitöltésével tudsz hozzánk jelentkezni:

  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.