AdWords gyakornokot keresünk!

Kik vagyunk, és miért dolgozz nálunk?

A PPC Média Magyarország egyik vezető Google AdWords ügynöksége több, mint 12 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként AdWords Bétákat is használhatunk, illetve projektjeinkhez szakmai támogatást kapunk közvetlenül a Google-től. Ügyfeleinknek általában performancia alapú AdWords és Facebook kampányokat kezelünk, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkozunk – Webergonómia, ismerős? :) Ezen felül repertoárunkba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Nagyon fontos, hogy mi nem “dobozos” megoldásokat nyújtunk partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelünk egyedi szolgáltatásokban részesül.

Premium Google Partner

A PPC Média a Google gyakornoki programjában

A Google gyakornoki programjának keretében folyamatosan várjuk gyakornokok jelentkezését.

Google gyakornoki program

Főbb feladatok, amiben számítunk Rád

Főként AdWords kampányok tervezése, kezelése

SEM projektekben aktív részvétel

Riportok, jelentések, prezentációk készítése

Folyamatos tanulás, ez a lelke mindennek

Landing oldalak tervezése, tesztelése

A hétköznapokban proaktív munkavégzés

Partnereink, akik kihívások elé állítanak hamarosan Téged is :)

Ügynökségi életképek

Kiállítóként konferencián

Ügyefeleinkkel Dublin felé

A Google európai központjában

Ügyfelünkkel konzultálunk

Amikor már túl sok a kockulás

Néha oktatunk

Sokszor utazunk

Főzni is tanulunk

De csapolni már tudunk! :)

Elvárások, előnyök és amit kínálunk

Elvárások:

Mondhatni általános elvárásaink vannak veled szemben: Legyél megbízható, pontos, lojális. Örülünk a kreativitásnak és a proaktivitásnak is. Ha mindezek mellett kitűnően kommunikálsz az emberekkel, akkor közel állsz ahhoz, hogy hosszú távon együtt dolgozhassunk. Szakmailag fontos számunkra, hogy ismerd az online marketing és különösen a PPC trendeket, valamint állandóan akarj tanulni, legyél nyitott a technológiai újdonságokra. Nélkülözhetetlen, hogy ismerd a Google AdWords-öt, viszont, ha folyamatban vannak felsőfokú tanulmányaid, az nem jelent hátrányt.

A gyakornoki programunk keretében (3 hónap) napi 6 órában számítanánk rád, amiért jövedelmet is tudunk biztosítani. Ezt követően az együttműködésünket a rendes munkavégzés keretein belül folytathatjuk, ha kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak.
Hatalmas előny lehet számodra ha aktívan beszélsz angolul és/vagy kezeltél már AdWords kampányt!

További előnyök lehetnek még:

  • Ha megszereztél már néhány AdWords vizsgát
  • Ha tudsz más Google termékeket is kezelni pl: Google Analytics, Google Tag Manager
  • Ha részt vettél korábban OMA tanfolyam(ok)on
  • Ismered a SEO alapjait
  • Ha van egy kis fejlesztői, vagy grafikusi vénád

Ezért cserébe kínálunk számodra:

  • Folyamatos, gyakorlatorientált tanulási lehetőséget
  • Nespresso kávét és ásványvizet (amennyit csak szeretnél :))
  • Hosszútávú karrier lehetőséget
  • Fiatalos, vidám munkahelyi légkört és modern munkakörnyezetet
  • Próbaidő után Home Office lehetőséget

Az irodánk helyszíne Budakeszi, amely BKV-val könnyen megközelíthető, Széll Kálmán tértől 25-30 perc a 22-es busszal. Ha autóval közlekedsz, akkor ingyen tudsz parkolni az irodaház előtti parkolóban.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, akkor várjuk emailben a bemutatkozásod, illetve a fényképes önéletrajzod!