AdWords gyakornokot keresünk!

Kik vagyunk, és miért dolgozz nálunk?Google AdWords Partner

A PPC Média Magyarország egyik vezető Google AdWords ügynöksége több mint 10 év tapasztalattal. A Google kiemelt partnereként AdWords Bétákat is használhatunk, illetve projektjeinkhez szakmai támogatást kapunk közvetlenül a Google-től. Partnereinknek általában performancia alapú AdWords és Facebook kampányokat kezelünk, valamint a meghirdetett weboldalak minőségének a javításával is foglalkozunk. Ezen felül repertoárunkba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Nagyon fontos, hogy mi nem "dobozos" megoldásokat nyújtunk partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelünk egyedi szolgáltatásokban részesül.

A PPC Média a Google gyakornoki programjában

A Google gyakornoki programjának keretében folyamatosan várjuk gyakornokok jelentkezését.
Attila a gyakornokokat mentorálja
Épp előadunk a Google Groundon a PPC szakma lehetőségeiről

Főbb feladatok, amiben számítunk Rád:

Főként AdWords kampányok tervezése, kezelése

SEM projektekben aktív részvétel
Riportok, jelentések, prezentációk készítése
Folyamatos tanulás, ez a lelke mindennek
Landing oldalak tervezése, tesztelése
A hétköznapokban proaktív munkavégzés

Partnereink, akik kihívások elé állítanak hamarosan Téged is :)

Praktiker - ügynökségünk referenciája

Helia-D - ügynökségünk referenciája

Fundamenta - ügynökségünk referenciája

Mayo Chix - ügynökségünk referenciája

ASUS - ügynökségünk referenciája

Ügynökségi életképek

PPC Média a Nagyker konferencián Kiállítóként konferencián
Úton Google Dublin felé Ügyefeleinkkel Dublin felé
Google Dublin A Google európai központjában
PPC Média csapata edzés közben Amikor már túl sok a kockulás
Attila éppen tréningel Néha oktatunk
PPC Média @ Prága Sokszor utazunk
PPC Média halas főzőtanfolyamon Főzni is tanulunk
Csapolni már tudunk! De csapolni már tudunk! :)

Elvárások, előnyök és amit kínálunk

Elvárások:

Mondhatni általános elvárásaink vannak veled szemben: Legyél megbízható, pontos, lojális. Örülünk a kreativitásnak és a proaktivitásnak is. Ha mindezek mellett kitűnően kommunikálsz az emberekkel, akkor közel állsz ahhoz, hogy hosszú távon együtt dolgozhassunk. Szakmailag fontos számunkra, hogy ismerd az online marketing és különösen a PPC trendeket, valamint állandóan akarj tanulni, legyél nyitott a technológiai újdonságokra. Nélkülözhetetlen, hogy ismerd a Google AdWords-öt, viszont, ha folyamatban vannak felsőfokú tanulmányaid, az nem jelent hátrányt.

A gyakornoki programunk keretében (3 hónap) napi 6 órában számítanánk rád, amiért jövedelmet is tudunk biztosítani. Ezt követően az együttműködésünket a rendes munkavégzés keretein belül folytathatjuk, ha kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Hatalmas előny lehet számodra ha aktívan beszélsz angolul és/vagy kezeltél már AdWords kampányt!

További előnyök lehetnek még:

- Ha megszereztél már néhány AdWords vizsgát
- Ha tudsz más Google termékeket is kezelni pl: Google Analytics, Google Tag Manager
- Ha részt vettél korábban OMA tanfolyam(ok)on
- Ismered a SEO alapjait
- Ha van egy kis fejlesztői, vagy grafikusi vénád

Ezért cserébe kínálunk számodra:

- Folyamatos, gyakorlatorientált tanulási lehetőséget
- Nespresso kávét és ásványvizet (amennyit csak szeretnél :))
- Hosszútávú karrier lehetőséget
- Fiatalos, vidám munkahelyi légkört és modern munkakörnyezetet
- Próbaidő után Home Office lehetőséget

Az irodánk helyszíne Budakeszi, amely BKV-val könnyen megközelíthető, Széll Kálmán tértől 25-30 perc a 22-es busszal. Ha autóval közlekedsz, akkor ingyen tudsz parkolni az irodaház előtti parkolóban.
Ha felkeltettük az érdeklődésed, akkor várjuk emailben a bemutatkozásod, illetve a fényképes önéletrajzod!