GOOGLE ADS SZAKÉRTŐT KERESÜNK BUDAPESTI IRODÁNKBA!

Kik vagyunk, és miért dolgozz nálunk?

A PPC Média Magyarország egyik vezető Google Ads ügynöksége több, mint 17 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként Google Ads Bétákat is használhatunk, illetve projektjeinkhez szakmai támogatást kapunk közvetlenül a Google-től. Ügyfeleinknek általában performancia alapú Google Ads (AdWords) és Facebook kampányokat kezelünk, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkozunk. Ezen felül repertoárunkba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Nagyon fontos, hogy mi nem „dobozos” megoldásokat nyújtunk partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelünk egyedi szolgáltatásokban részesül.

Card image cap

Főbb feladatok

Dollar-sign

Főként Google Ads (AdWords) és néha Facebook kampányok kezelése, optimalizálása

Dollar-sign

Kapcsolattartás emailben és telefonon az ügyfelekkel

Dollar-sign

Időnkénti személyes konzultáció a partnerekkel

Dollar-sign

Folyamatos tanulás, ez a lelke mindennek

Dollar-sign

Landing oldalak tervezése, tesztelése

Dollar-sign

A hétköznapokban proaktív munkavégzés

Partnereink, akik kihívások elé állítanak hamarosan Téged is :)

Ügynökségi életképek

Csapatunk meeting közben

A Google európai központjában

Ügyfelünkkel konzultálunk

Amikor már túl sok a kockulás

Standing desk

Chill sarok a feltöltődéshez :)

Sokszor utazunk

Főzni is tanulunk

Elvárások, előnyök és amit kínálunk

Csapatunkat egy fiatal, proaktív, személlyel szeretnénk bővíteni. Fontos számunkra a lelkiismeretes, minőségi és precíz munkavégzés. Performance ügynökség vagyunk, ügyfeleink nagy része a konverziók folyamatos növekedését és az egyre jobb megtérülést várja el tőlünk!  Amire szükséged lesz egészen biztosan, az a remek kommunikációs készség, a türelem és nem utolsósorban az analitikus gondolkozásmód.

Elvárások:

A legnagyobb előny lehet számodra: ha aktívan beszélsz más idegen nyelvet is, vagy ha egyéb PPC kampányok kezelésében is nindzsa vagy.

További előnyök lehetnek még:

Ezért cserébe kínálunk számodra:

Nem téged keresünk, ha:

TIPP
: Az önéletrajzod elküldésekor légy kedves 1-2 mondatban fejtsd ki, milyen kampánykezelési tapasztalatod van. Ez az, ami minket a legjobban érdekel. Sok CV-ben látjuk azt a hibát, hogy egy sorral letudja a jelentkező a számunkra releváns részt, de azt fél oldalon taglalja, hogy mit csinált 7 éve amikor még csak adminisztrátor volt! 🙂

Ha az említett elvárásoknak megfelelsz és úgy érzed, hogy közénk szeretnél tartozni, akkor az alábbi űrlap kitöltésével tudsz hozzánk jelentkezni:

    Név *

    Email cím *

    Motivációs levél

    Fényképes önéletrajz *

    Nettó fizetés igény *

    * -al jelölt mezők kötelezően kitöltendőek!

    Elfogadom az adatkezelési szabályzatot