Google Ads szakértőt keresünk!

Kik vagyunk, és miért dolgozz nálunk?

A PPC Média Magyarország egyik vezető Google Ads ügynöksége több, mint 12 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként Google Ads Bétákat is használhatunk, illetve projektjeinkhez szakmai támogatást kapunk közvetlenül a Google-től. Ügyfeleinknek általában performancia alapú Google Ads (AdWords) és Facebook kampányokat kezelünk, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkozunk. Ezen felül repertoárunkba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Nagyon fontos, hogy mi nem “dobozos” megoldásokat nyújtunk partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelünk egyedi szolgáltatásokban részesül.

Főbb feladatok

Főként Google Ads (AdWords) és néha Facebook kampányok kezelése, optimalizálása

Kapcsolattartás emailben és telefonon az ügyfelekkel

Időnkénti személyes konzultáció a partnerekkel

Folyamatos tanulás, ez a lelke mindennek

Landing oldalak tervezése, tesztelése

A hétköznapokban proaktív munkavégzés

Partnereink, akik kihívások elé állítanak hamarosan Téged is :)

Ügynökségi életképek

Kiállítóként konferencián

A Google európai központjában

Ügyefeleinkkel Dublin felé

Ügyfelünkkel konzultálunk

Amikor már túl sok a kockulás

Néha oktatunk

A hétköznapokban

Sokszor utazunk

Főzni is tanulunk

De csapolni már tudunk! :)

Elvárások, előnyök és amit kínálunk

Csapatunkat egy fiatal, proaktív, mondhatni geek, ámde kreatív személlyel szeretnénk bővíteni. Nagyon fontos számunkra a lelkiismeretes, minőségi és roppant precíz munkavégzés. Ügyfeleink is ezt várják el, mi is ezt követeljük meg! Amire még szükséged lesz, az a kitűnő kommunikációs készség és a türelem, mert gyakran kell a rád bízott ügyfeleknek válaszolni a néha már butának tűnő kérdésekre is.

Elvárások:

  • Google Ads (AdWords) ismerete, legalább 1 éves aktív kampánykezelési tapasztalattal
  • Felsőfokú szakirányú végzettség, de ha folyamatban vannak tanulmányaid, az sem jelent hátrányt
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

A legnagyobb előny lehet számodra: ha aktívan beszélsz más idegen nyelvet is, vagy ha egyéb PPC kampányok kezelésében is nindzsa vagy.

További előnyök lehetnek még:

  • Ha megszereztél már néhány Google Ads (AdWords) vizsgát
  • Ha tudsz más Google termékeket is kezelni pl: Google Analytics, Google Tag Manager
  • Ha részt vettél korábban OMA tanfolyam(ok)on
  • Ismered a SEO alapjait
  • Ha van egy kis fejlesztői vagy grafikusi vénád

Ezért cserébe kínálunk számodra:

  • Egy átlag marketingesénél jobb jövedelmet ;)
  • Rugalmas munkaidőt
  • Notebook-ot és mobiltelefont korlátlan beszélgetéssel
  • Folyamatos tanulási lehetőséget (képzéseken részvételt) és évente néhány menő utazást világszerte
  • Változatos csapatépítő programokat
  • Nespresso kávét és ásványvizet (korlátlan mennyiségben:))
  • Fiatalos, vidám munkahelyi légkört és modern munkakörnyezetet
  • Betanulást követően Home Office lehetőséget, ahogy Te szeretnéd

Nem téged keresünk, ha:

  • Nincs kampánykezelési tapasztalatod
  • Egyáltalán nem beszélsz angolul
  • Az elmúlt két évben 5 ügynökségnél dolgoztál és most minket is “ki szeretnél próbálni”
  • Ha nem szeretnél felelősségteljes munkát vállalni (tudod itt az ügyfelek pénzét kezeljük, így ezt számon is kérik)

Az irodánk helyszíne Budakeszi, amely BKV-val könnyen megközelíthető, Széll Kálmán tértől 25-30 perc a 22-es busszal. Ha autóval közlekedsz, akkor ingyen tudsz parkolni az irodaház parkolójában.

TIPP: Az önéletrajzod elküldésekor légy kedves 1-2 mondatban fejtsd ki, milyen kampánykezelési tapasztalatod van. Hol, mikor, mekkora költést kezeltél és milyen fókusszal. Ez az, ami minket a legjobban érdekel. Sok CV-ben látjuk azt a hibát, hogy egy fél sorral letudja a jelentkező a számunkra releváns részt, de azt fél oldalon taglalja, hogy mit csinált 7 éve amikor még csak adminisztrátor volt! :)

Ha az említett elvárásoknak megfelelsz és úgy érzed, hogy közénk szeretnél tartozni, akkor az alábbi űrlap kitöltésével tudsz hozzánk jelentkezni:

Csatlakozz hozzánk Te is!

  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.