AdWords kampánymenedzsert keresünk!

Kik vagyunk, és miért dolgozz nálunk? Google AdWords Partner

A PPC Média Magyarország egyik vezető Google AdWords ügynöksége több, mint 10 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként AdWords Bétákat is használhatunk, illetve projektjeinkhez szakmai támogatást kapunk közvetlenül a Google-től. Ügyfeleinknek általában performancia alapú AdWords és Facebook kampányokat kezelünk, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkozunk - Webergonómia, ismerős? :) Ezen felül repertoárunkba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Nagyon fontos, hogy mi nem "dobozos" megoldásokat nyújtunk partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelünk egyedi szolgáltatásokban részesül.

Főbb feladatok

Főként AdWords és néha Facebook kampányok kezelése, optimalizálása

Kapcsolattartás emailben és telefonon az ügyfelekkel
Időnkénti személyes konzultáció a partnerekkel
Folyamatos tanulás, ez a lelke mindennek
Landing oldalak tervezése, tesztelése
A hétköznapokban proaktív munkavégzés

Partnereink, akik kihívások elé állítanak hamarosan Téged is :)

Leier - ügynökségünk referenciája

Helia-D - ügynökségünk referenciája

Fundamenta - ügynökségünk referenciája

Mayo Chix - ügynökségünk referenciája

ASUS - ügynökségünk referenciája

Ügynökségi életképek

PPC Média a Nagyker konferencián Kiállítóként konferencián
Úton Google Dublin felé Ügyefeleinkkel Dublin felé
Google Dublin A Google európai központjában
PPC Média csapata edzés közben Amikor már túl sok a kockulás
Attila éppen tréningel Néha oktatunk
PPC Média @ Prága Sokszor utazunk
PPC Média halas főzőtanfolyamon Főzni is tanulunk
Csapolni már tudunk! De csapolni már tudunk! :)

Elvárások, előnyök és amit kínálunk

Elvárások:

Csapatunkat egy fiatal, proaktív, mondhatni Geek, ámde kreatív személlyel szeretnénk bővíteni. Nagyon fontos számunkra a lelkiismeretes, minőségi és roppant precíz munkavégzés. Ügyfeleink is ezt várják el, mi is ezt követeljük meg! Amire még szükséged lesz, az a kitűnő kommunikációs készség és a türelem, mert gyakran kell a rád bízott ügyfeleknek válaszolni a néha már butának tűnő kérdésekre is.

- Google AdWords ismerete, de nem kell, hogy egyből Pro legyél
- Felsőfokú szakirányú végzettség, de ha folyamatban vannak tanulmányaid, az sem jelent hátrányt
- Legalább középfokú angol nyelvtudás

A legnagyobb előny lehet számodra: ha aktívan beszélsz más idegen nyelvet is, vagy ha egyéb PPC kampányok kezelésében is nindzsa vagy.

További előnyök lehetnek még:

- Ha megszereztél már néhány AdWords vizsgát
- Ha tudsz más Google termékeket is kezelni pl: Google Analytics, Google Tag Manager
- Ha részt vettél korábban OMA tanfolyam(ok)on
- Ismered a SEO alapjait
- Ha van egy kis fejlesztői, vagy grafikusi vénád

Ezért cserébe kínálunk számodra:

- Egy átlag marketingesénél jobb jövedelmet ;)
- Rugalmas munkaidőt
- Notebook-ot és mobiltelefont korlátlan beszélgetéssel
- Folyamatos tanulási lehetőséget (képzéseken részvételt) és évente néhány király utazást Európában
- Nespresso kávét és ásványvizet (amennyit csak szeretnél :))
- Fiatalos, vidám munkahelyi légkört és modern munkakörnyezetet
- Próbaidő után Home Office lehetőséget

Nem téged keresünk, ha:

- Nem beszélsz angolul
- Az elmúlt két évben 5 ügynökségnél dolgoztál és most minket is "ki szeretnél próbálni"

Az irodánk helyszíne Budakeszi, amely BKV-val könnyen megközelíthető, Széll Kálmán tértől 25-30 perc a 22-es busszal. Ha autóval közlekedsz, akkor ingyen tudsz parkolni az irodaház parkolójában.
Ha úgy érzed, hogy közénk szeretnél tartozni, akkor az alábbi űrlap kitöltésével tudsz hozzánk jelentkezni:

Csatlakozz hozzánk Te is!