Irodai asszisztenst keresünk Budapesti irodánkba!

Kik vagyunk, és miért dolgozz nálunk?

A PPC Média Magyarország egyik vezető online marketing ügynöksége több, mint 13 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként munkánkhoz szakmai támogatást kapunk közvetlenül a Google-től. Ügyfeleinknek általában Google Ads (AdWords) és Facebook kampányokat kezelünk, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkozunk. Ezen felül repertoárunkba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Fiatal, igen jókedvű csapat vagyunk és szükségünk van arra, hogy valaki levegye a napi irodai terheket a vállunkról! – Ez lennél Te! Persze ha idővel úgy látod, hogy érdekel az amit csinálunk, és lesz kedved fejlődni az online marketing irányába, akkor minden támogatást megadunk ehhez!

Főbb feladatok

Központi levelezés és céges telefon kezelése

Iroda (helyiség) napi szintű menedzsmentje

Ügyvezető asszisztensi feladatok elvégzése

l

Meetinget követő memok elkészítése

Postai ügyintézés, szolgáltatókkal kapcsolattartás

Egy kis Facebook-ozás ;)

Nem tegnap kezdtük, nekik is mi dolgoz(t)unk:

Ügynökségi életképek

Kiállítóként konferencián

A Google európai központjában

Ügyefeleinkkel Dublin felé

Ügyfelünkkel konzultálunk

Amikor már túl sok a kockulás

Néha oktatunk

A hétköznapokban

Sokszor utazunk

Főzni is tanulunk

De csapolni már tudunk! :)

Elvárások, előnyök és amit kínálunk

Csapatunkat egy fiatal, türelmes, kitűnően kommunikáló kollégával szeretnénk bővíteni. Fontos számunkra a lelkiismeretes, minőségi és roppant precíz munkavégzés. A menedzsment és az iroda napi szintű támogatásán túl az is előfordulhat, hogy a munkád során 1-2 posztot ki kell raknod a Facobook-oldalunkra egy-egy jól sikerült teambuliding után :)

Elvárások:

  • Légy megbízható, kommunikálj jól az emberekkel és legyél csapatjátékos
  • Minimum középfokú végzettség
  • Beszélj jól angolul, mert telefonon és írásban is kell majd ezen a nyelven kommunikálnod
  • Word és Excel a barátod
  • Precízen tudsz adminisztrálni

További előnyök lehetnek még:

  • Ha hallottál már a Google Ads (AdWords) -ről
  • Ha a Like gomb nyomogatásán kívül másra is használtad már a Facebook-ot
  • Dolgoztál már hasonló pozícióban
  • Nyertél már gyors és gépíró versenyt :)

Ezért cserébe kínálunk számodra:

  • Tapasztalatodnak megfelelő jövedelmet: nettó 200.000-250.000 Ft
  • Notebook-ot és mobiltelefont korlátlan beszélgetéssel
  • Folyamatos tanulási/fejlődési lehetőséget, ha vannak ilyen ambícióid
  • Változatos csapatépítő programokat, de ezek megszervezésében már Rád is számítunk
  • Kávét, vizet, üdítőt és nasit korlátlan mennyiségben :)
  • Fiatalos, vidám munkahelyi légkört és modern munkakörnyezetet nem messze az Allee-tól

Nem téged keresünk, ha:

  • Ha dadogsz angolul
  • Az elmúlt két évben 5 munkahelyen dolgoztál és most minket is “ki szeretnél próbálni”
  • Ha antiszociális vagy, idegesítenek az emberek és képtelen vagy mosolyogni

Ha az említett elvárásoknak megfelelsz és úgy érzed, hogy közénk szeretnél tartozni, akkor az alábbi űrlap kitöltésével tudsz hozzánk jelentkezni:

  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.